fbpx

Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım yada web sitesi hizmetimizle ile ilgili sıkça sorulan sorular bölümünde daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Eğer sorunuza cevap bulamıyorsanız lütfen bize 0532 669 00 89 numaralı hattımızdan yada iletişim sayfamızdan ulaşın.

İstanbul Web Tasarım Ajansı Ne Yapar?

İstanbul Web Tasarım Ajansı yıllardır profesyonel kadrosu ile müşterilerine özel çözümler sunan bir web tasarım ajansıdır. Sadece web tasarım hizmeti vermiyor aynı zamanda yazılım, grafik tasarım, matbaa ve seo hizmetlerini de sağlıyoruz. Bunların yanında harita ekleme, makale hizmeti gibi daha bir çok hizmeti de sunuyoruz.

Neden İstanbul Web Tasarım Ajansı ile Çalışmalıyım?

İstanbul Web Tasarım Ajansı ile neden çalışmanız gerektiğini özetlemek gerekirse yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübenin yanı sıra sürekli kendini geliştirmek için çalışıyor olmamızdır. Sektörde öncü web tasarım firması olan şirketimizle sizde doğru adımlar atabilmek için bizi tercih edin.

Web Tasarım Süreçleriniz Nelerdir?

Web tasarım süreçleri konusuna değinecek olursak ilk önce sizin hayal gücünüzün ve isteklerinizin ne olduğunu bilmemiz gerekmektedir. Bu nedenle belirlediğiniz örnek siteleri size iletebilirsiniz. İlettiğiniz örnek siteleri biz incelerken eğer istediğiniz bir alan adı varsa bu alan adını bize söylemeniz yeterli olacaktır. İsterseniz mevcuttaki alan adınızı da kullanabilirsiniz. İnceleme tamamlanınca size istediğiniz özellikler hakkında bilgi verilmesi sağlanır.

Sizin onayınız ile grafik tasarım çalışmaları başlar ve size 1 adet arayüz tasarımı sunulur. Revize istemeniz durumunda tasarımda değişiklikler yapılır ve onayınıza sunulur. Onayınızın ardından ücretin yarısı talep edilir ve yazılım aşamasına geçilir. Burada dikkat etmeniz gereken konu tasarım şablonunda değişikliğin artık ücretli yapılacak olmasıdır. Yazılım çalışması yapılırken sizden var ise mevcutta olan görsel ve yazılarınız talep edilir. Yok ise gerekli çalışmaların yapılabilmesi için gerekli yönlendirmeler yapılır.Yazılar ve görseller ile hazırlanan web tasarım onayınıza sunulur ve onayınız dahilinde yayına alınır.

Hangi Web Tasarım Paketini Seçmeliyim?

Web tasarım paketleri hakkında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken konu sizin için hangisinin daha iyi olacağıdır. Eğer kendinizi tanıtabileceğiniz bir web sitesi olsun istiyorsanız kişisel web tasarım hizmetimizi tercih edebilirsiniz. İşletmenizi, firmanızı ya da işinizi tanıtmak istiyorsanız kurumsal web tasarımı tercih edebilirsiniz. Bir ürün yada hizmet satmak istiyorsanız yada ürünün yada ürünlerinizi sergilemek istiyorsanız e-ticaret sitesi web tasarımı hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Bana tek sayfa yeter ben kendimi yada işimi basit bir şekilde anlatmak istiyorum çoklu sayfaya gerek yok diyorsanızda landing page web tasarımı hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Web Tasarım Fiyatlarını Neye Göre Belirliyorsunuz?

Web tasarım fiyatları tamamen sizin isteğiniz üzerine şekillenmektedir. İstemiş olduğunuz web sitesinde özel yazılım veya özel kodlamalar gerektirecek bir şeyler var ise fiyat buna göre çıkıp yada azalmaktadır. Web tasarımı fiyatlarımız;

Kişisel Web Sitesi: 1000 TL

Kurumsal Web Sitesi: 2000 TL

E-Ticaret Web Sitesi: 4000 TL

Landing Page Web Sitesi : 750 TL’den başlayan fiyatlarla kampanyalı olarak hizmet vermekteyiz.

Web Tasarımı Nasıl Yapıyorsunuz?

Web tasarımı wordpress altyapısı ile tamamen size özel olarak hazırlanan tema ile yapılmaktadır. Sürükle bırak mantığı ile çalışan modülümüz sayesinde kolayca istediğiniz tasarıma kavuşabileceksiniz. Kolay yönetilebilir bir panel ile işlerinizi sizde yönetebileceksiniz. Web tasarımı yaparken seo uyumlu olarak web sitenizi hazırlıyoruz. Mobil ve tablet uyumlu olması için responsive olarak kodlama hazırlayıp teslim ediyoruz.

Web Tasarım Yaptırdıktan Sonra Destek Veriyor Musunuz?

Web tasarım yaptırdıktan sonra ilk 7 gün ücretsiz destek hizmetimiz mevcuttur. 7 gün geçtikten sonra hizmet alamayacak mıyım diye korkmanıza gerek yok çünkü küçük ücretler karşılığında web sitenizle ilgili oluşabilecek sorunlarda size destek veriyoruz. Web siteniz hazırlandıktan sonra 30 dakikalık ücretsiz eğitim desteğinin de sahibi olmuş olacaksınız. Böylece web sitenizi nasıl yöneteceğiniz konusunda bilgi sahibi olabileceksiniz. Eğer siz yönetmek istemiyor ve web sitenize içerik, ürün vb şeyler eklenmesini talep ediyorsanız yine küçük bir ücret karşılığında işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Web Tasarım ile İlgili Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize 0532 669 00 89 numaralı hattımızdan yada info@istanbulwebtasarimajansi.com mail adresimizden kolayca ulaşabilirsiniz. Web sitemizde bulunan sizin için buradayız bölümüne tıklayıp whatsapp ile iletişim sağlayabilirsiniz yada iletişim formunu doldurabilirsiniz.